Píšete do šuplíku ?

Prostor pro setkání s (ne)známými autory nejen ze světa literatury

Pokud hledáte literární debatní kroužek zasvěcenců vedených diplomovaným znalcem, zklameme vás. Pokud se chcete setkávat s milovníky literatury, šuplíkovými autory, kteří jsou stejně poznamenaní jako vy, pokud vám nevadí, že jde o akci vedenou literárním nedoukem, ale zato vášnivým knihomolem (knihomolkou) nebo pokud chcete prostě sdílet svá díla s lidmi podobného ražení, narazili jste na to správné místo!

Literární pořad Píšete do šuplíku? má na Leitnerce už téměř dvacetiletou tradici a každé první úterý v měsíci je k tomuto setkání určen večer od 19:00 hod. v příjemném prostředí klubového baru. Vstupné je dobrovolné.

Autorská čtení amatérských literátů prokládáme čtením známých a zajímavých hostů. V minulosti tak u nás vystoupili např. čerstvý držitel Státní ceny za literaturu básník Petr Hruška, úspěšná spisovatelka Markéta Baňková, oblíbený básník J. H. Krchovský, písničkář a spisovatel Jiří Dědeček a další.

Program Píšete do šuplíku? má také webové stránky www.pisetedosupliku.cz a facebook, kde se dozvíte mnoho důležitého a zajímavého, najdete v něm kalendář příštích „šuplíků“, fotogalerii i komentáře a postřehy „šuplíkářů“.

Píšete do šuplíku? Nebojte se jeho tajemství poodhalit ostatním! Anebo přijďte jen tak „na čumendu“.