Podmínky pro účinkující

KONCERTY

Vystoupení na Leitnerce si můžete domluvit s produkční večerních akcí Terezou Preussovou tel: 602 522 048, e-mail: koncerty(zavinac)leitnerka.cz. Žánrově není klub nijak výrazně omezen, nicméně vzhledem k tomu, že stojí uprostřed obytné zástavby, preferujeme hudbu ne přespříliš hlučnou, řečeno diplomaticky 🙂

A jak je to s financemi? Částka vyplacená kapele se stanoví tak, že se z vybraného vstupného (jeho výši určujeme my jako pořadatelé) odečte částka 600,- Kč na režijní náklady klubu. Zbytek financí se dělí mezi pořadatele a kapelu v poměru 30% pořadatel a 70% účinkující. Pořadatelé si vyhrazují právo s vybranými účinkujícími dohodnout jiné podmínky pořádání koncertu.

DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ

Divadelní soubory, které mají zájem vystoupit na Leitnerce v rámci pořadů pro školy nebo večerního hraní pro veřejnost, se mohou domluvit s vedoucí klubu Janou Továrkovou, a to buď prostřednictvím emailu info(zavináč)leitnerka.cz nebo telefonicky 724 565 105.

A jak je to s financemi? Honoráře pro soubory hrající na nedělním představení pro veřejnost se stanoví tak, že se z vybraného vstupného (jeho výši určujeme my jako pořadatelé) odečte 20% na režijní náklady klubu. Zbytek financí se vyplatí divadelnímu souboru. Představení pro děti v rámci pořadů pro školy se honorují individuálně, bližší informace řešte s vedoucí klubu.

VYSTOUPENÍ VE VLASTNÍ REŽII FORMOU PRONÁJMU

Dále účinkujícím nabízíme možnost uspořádat si vystoupení zcela ve vlastní režii, a to formou pronájmu klubu. Bližší informace o cenách pronájmu naleznete v odkazu pronájmy ZDE.

TROCHA ORGANIZAČNÍCH POKYNŮ

• Koncerty v Klubu Leitnerova začínají vždy v 19:30 hod., kolem 21. hod. je krátká přestávka na občerstvení.
  • Koncerty končí vždy do 22:00 hod.
  • Příjezd účinkujících se doporučuje nejpozději v 18:00.
  • Zvukař je k dispozici od 17:30 hod.
  • Kapely musí dodat list hraných skladeb (playlist)!
  • Divadelní představení pro školy začínají v dopoledních hodinách, nejčastěji v 10:00 hod.: a odpoledních nejčastěji ve 14:00 hod..
  • Dle náročnosti scény doporučujeme příjezd min. 1 hodinu před představením.
  • Provoz klubu je přes den bez technické obsluhy a je nutné řešit nasvícení a zvuk předem.