Pořady pro školy i veřejnost

Nejenom školám a školkám jsou určeny dopolední a odpolední pohádky ve všední dny.               V případě zájmu nás prosím kontaktujte na tel. 724 947 572.

PROGRAM POŘADŮ PRO DĚTI A MLÁDEŽ V KLUBU LEITNEROVA

DUBEN 2018

18.4. a 19.4. v 10.00 a 14:00

50 Kč / dítě

Pletené pohádky – Divadlo Kuba

Pod tímto názvem se skrývají čtyři pohádky: O STATEČNÉM KŮZLETI, O CHYTRÉM ZAJÍCI, KŮZLÁTKA A VLK, O ZLÉ KOZE Pohádky jsou upletené z vlny, jak loutky, tak celá scéna. Pohádky jsou pleteny (vyprávěny) s lehkou nadsázkou a humorem.
Délka představení 45 minut.

Jé, nápad!! houpy, houpy. Nebo ťik ťak, ťik ťak, ...

23.4. a 24.4. v 10.00 a 14:00

50 Kč / dítě

Nezbedné pohádky – divadlo Andromeda

V první pohádce se děti setkají s Karkulkou, Kmotrou Liškou a dobráckým Strýčkem Vlkem, který je schopen z hladu sníst i gramofonové desky, ale babičky nebo Karkulky by se ani nedotknul. Nezbedná kůzlátka v druhé pohádce dělají své hodné babičce samou starost. Dokonce se rozhodnou jít na nepřístupný Strašidelný film o Pirátu černém vlku a pak se bojí jít sama přes les domů. Ale i s nimi to nakonec dobře dopadne.

KVĚTEN 2018

10.5. v 10.00 a 14:00

50 Kč / dítě

Kouzelný zvon – Dřevěné divadlo

V jednom tajemném údolí vysoko v horách vznikne za pomoci kouzelníka Trikáji a řemeslníka Dajana kouzelný zvon, naneštěstí se dostane do rukou lupiče. Příběh vypráví o dobrodružné výpravě za získáním zvonu nazpět, o velikém přátelství a odvaze.

Délka představení 37 minut.

24.5. v 10.00 a 14:00

50 Kč / dítě

Včelí medvídci zpívají – Divadlo Věž

Bráškové Brumda s Čmeldou se probudí po dlouhém, zimním spánku a protože zrovna nemají co na práci, začnou společně vzpomínat, co všechno už společně prožili. Nejvíce ze všeho se ale mají do zpěvu a tak zpívají a zpívají! Když poprvé spatří diváky v publiku, snaží se zjistit, co je to za podivný druh hmyzu. Kromě Roháčka, Kvapníka, Čmelinky a loupežníka Čmelobuba, se v našem příběhu objeví také neviditelný brouk Bubeníček a neviditelná čmeláčí tanečnice Medovinka.

VČELÍ MEDVÍDCI ZPÍVAJÍ

ČERVEN 2018

5.6. ve 14:00

50 Kč / dítě

Jak Uhlíř Skoumal Svěrák – Divadlo Věž

Navštite zábavné představení pro děti, jehož podstatnou část tvoří písničky skladatelů Jaroslava Uhlíře a Petra Skoumala a textaře Zdeňka Svěráka. V představení Divadla Věž zazní i jedna kosmická píseň, kterou složil Ota Peřina, napsal Zdeněk Rytíř a v minulosti nazpíval Václav Neckář se skupinou Bacily. Bude to svižné vystoupení plné barvitých postav, jako je třeba Moucha Tse Tse, Žabák Fred, Pepík Super Bouchač, Čili Papričák nebo Brouček Potemníček.

JAK UHLÍŘ SKOUMAL SVĚRÁK - foto 015